Nové Články

Seznam prohlížeč

Prohlížeč od Seznamu

Seznam prohlížeč staví na tom, že se jedná o český prohlížeč a tak také s uživateli komunikuje. Veškeré názvosloví je pojmenované tak, aby tomu i laikové rozuměli. Prohlížeč neobsahuje nic, co by zpomalovalo načítání a zároveň brání v instalace nechtěných lišt a doplňků, které mohou zařízení ohrozit.

Seznam prohlížeč je skvělý na čtení on-line textů, článků, knih nebo malinkatých textů, kterých jsou webové stránky plné. Nabízí možnost zvětšení písma, na takovou velikost, která bude vyhovovat.

Víte, že…

Česko je vedle Číny, Ruska nebo Japonska, kde není hlavním internetovým vyhledávačem Google. U nás se musí Google téměř půl na půl dělit o uživatele s českým Seznamem. Seznam.cz se stal symbolem českého internetu, a to především díky jeho jeho orientaci na český lokální obsah. Navíc mnoho uživatelů ho má jako domovskou stránku dlouhá léta a nemají potřebuje měnit a hledat něco nového.

snimek-obrazovky-2016-11-15-v-10-49-19

Rychlý, bezpečný a se psem Krastym

Seznam chce o své uživatele pečovat a tak přichází i s vlastním prohlížečem. Nový Seznam prohlížeč se zcela jistě zalíbí nenáročným uživatelům, a to především díky své jednoduchosti a bezpečnosti. Navíc je nebudou rušit žádná rozšíření nebo doplňky, jelikož ty Seznam neumožňuje.

  • Co se týče bezpečnosti Seznam.cz nedopustí žádná rozšíření ani zbytečné lišty, proto se vám nikdy nezmění nečekaně domovská stránka.

Znáte pejska Krastyho, který je symbolem Seznamu? Na prohlížeči se vám objeví kdykoliv pro vás najde něco užitečného k tomu, co si zrovna prohlížíte, například související články.

  • Anglické weby vám přeloží jedno kliknutí. Zvládne celou stránku, ale také konkrétní slova nebo kousky textu. Stačí jen označit vybrané a kliknout pravým tlačítkem myši, překlad se hned objeví.

Prohlížeč Seznam ocení také ti, kteří mají na Seznamu e-mail. Prohlížeč je hned upozorní, když přijde nový e-mail. Stačí pak kliknout na obálku a ihned budete ve své schránce.

  • Stále více se mluví o synchronizaci záložek v prohlížeči s dalšími zařízeními. I na to Seznam prohlížeč myslel a je sladěný na všech zařízeních. To znamená, že když se přihlásíte, tak svá hesla a oblíbené stránky najdete na svém telefonu, počítači i tabletu.

snimek-obrazovky-2016-11-15-v-10-48-51

Autor článku
Tomáš Krauz
Copywriter a pomocník s obsahem na webu PočítačeProKaždého, nadšenec do motocyklů a počítačů.

O nás

Snažíme pomoci lidem, kteří nejsou úplnými super odborníky přes počítače. Vytváříme jednoduché návody a postupy, jak a co na počítači dělat a také radíme s nákupem a správným výběrem.

Kontakty

ImportPC.cz, Petr Filo
Plánská 2029
Tachov 347 01

606 42 42 97
obchod@importpc.cz
www.importpc.cz

Správce webu: ANT studio