Nové Články

Jak nastavit Seznam jako výchozí prohlížeč?

Prohlížeč od Seznamu

Stejně jako Google má svůj Google Chrome, tak i Seznam má svůj Seznam prohlížeč. Seznamácký prohlížeč je především pro nenáročné uživatele, kteří nepotřebují žádné doplňky a rozšíření, za to si potrpí na jednoduchost a bezpečnost. Ale bez chytrých vychytávek také není. Ta zmínku stojí hledací pejsek Krasty, překladač stránek nebo upozorňování na e-mail.

Jak stavit prohlížeč jako výchozí?

Prohlížeč má jako výchozí (domovskou) stránku nastavenou Seznam.cz, a to už nejde změnit. Nad mozaikou dlaždic s nejnavštěvovanějšími stránkami vždy bude banner se zprávami z Novinek.

Tady si můžeš stáhnout Seznam prohlížeč

snimek-obrazovky-2016-11-15-v-10-49-19

Český, rychlý a bezpečný

  • Chytrý russel Krasty – pejsek, který je pro Seznam tak typický vám bude hledat zajímavé věcí týkající se vašeho aktuálního hledání, jako jsou například související články.
  • Pokud není nejsou cizí jazyky vaší silnou stránkou nevadí, překladač stránky, odstavec nebo konkrétního slova vám všem rychle přeloží.
  • Máte e-mail u Seznamu, pak vás bude prohlížeč upozorňovat na nově příchozí e-maily. Kliknutím na ikonku vás to okamžitě přesměruje do schránky.
  • Oblíbené záložky, hesla na mobilu, počítači i tabletu, Seznam prohlížeč je sladěný na všech zařízeních.
Autor článku
Petr Filo
Specialista na IT technologie, majitel e-shopu s výpočetní technikou - ImportPC.cz a člověk otevřený všem zvídavým duším z oboru výpočetní techniky.

O nás

Snažíme pomoci lidem, kteří nejsou úplnými super odborníky přes počítače. Vytváříme jednoduché návody a postupy, jak a co na počítači dělat a také radíme s nákupem a správným výběrem.

Kontakty

ImportPC.cz, Petr Filo
Plánská 2029
Tachov 347 01

606 42 42 97
obchod@importpc.cz
www.importpc.cz

Správce webu: ANT studio