Nové Články

Jak stáhnout Skype na počítač?

skype

Aplikace Skype se využívá pro psaní, telefonování a video-hovory přes internet. Díky tomu si mohou uživatelé volat z jakéhokoli místa na celém světě.

Stažení a instalaci Skypu lze provést pomocí několika jednoduchých kroků.

  • Stahovat aplikaci lze z mnoha možných míst, nejjednodušší je stažení z oficiálních stránek. Na těchto stránkách klikněte na políčko „Stáhnout Skype.“
  • Dostanete se na stránku, kde lze vybrat zařízení, na které chcete aplikaci stáhnout. V dnešní době lze aplikaci Skype instalovat i do televize, tabletu nebo mobilního telefonu, nejčastěji se využívá první varianta – instalace na počítač.
  • Vyberte zařízení, na které chcete Skype instalovat a klikněte na tlačítko „Získejte Skype ..“
  • Stahování proběhne automaticky a celá aplikace nezabere moc místa na disku
  • Rozklikněte instalační soubor a projděte základní registraci k přihlášení a nastavení
  • Registrační a především přihlašovací údaji si zapamatujte. Není dobré si hesla ani jména zapisovat na papír vedle počítače, pokud je to ale nezbytně nutné, přihlašovací údaje si zapište.
  • Po instalaci a přihlášení stačí přidat uživatele, s kterými si chcete psát či volat. Nejlepší vyhledávání uživatelů je za pomoci zadání nějaké přezdívky, pod kterou je uživatel registrován.

Nic složitého to není, že? Instalace je intuitivní a provede vás celým nastavením. Teď můžete Skype využívat naplno!

O nás

Snažíme pomoci lidem, kteří nejsou úplnými super odborníky přes počítače. Vytváříme jednoduché návody a postupy, jak a co na počítači dělat a také radíme s nákupem a správným výběrem.

Kontakty

ImportPC.cz, Petr Filo
Plánská 2029
Tachov 347 01

606 42 42 97
obchod@importpc.cz
www.importpc.cz

Správce webu: ANT studio