Nové Články

Apple iPad Air

ipad air

Pokud sympatizujete s uznávaným výrobcem Apple a chcete držet krok s aktuálními trendy a být výjimeční, pořiďte si neodolatelný Apple iPad Air. S iPadem Air přichází nová generace Apple iPad. Jedná se o neuvěřitelně lehký a tenký kousek s novým svěžím designem, který neváží ani půl kila, je až o 20 % tenčí a přitom mnohem výkonnější. Ovšem, i když se jedná o velmi lehký kousek, jeho unibody tělo z hliníku působí v ruce bytelně a odolně.

Moderní 9,7 palcový displej Retina

iPad Air je vybaven moderním 9,7 palcovým displejem Retina, který má přes 3,1 miliónu pixelů. Tedy o milion více než HD televize. Pixely jsou tak blízko u sebe, že je lidský zrak od sebe neodliší, díky čemuž jsou obrázky, videa i hry velice ostré a plné detailů. IPS multidotykový displej s LED podsvícením má oleofobní povrchovou úpravou proti otiskům prstů.

Profesionální kamerová dvojka

Apple iPad Air je vybavený dvojicí kamer, které slouží pro nahrávání videí, videohovory nebo fotografování. Na přední straně, nad displejem, se nachází kamera FaceTime HD, která slouží primárně pro videohovory. Druhá kamera iSight na zadní straně dokáže snímat fotografie v rozlišení až 5MP a natáčet videa ve FullHD rozlišení 1080p.

Ultrarychlý bezdrát

Polohu můžete určit pomocí digitálního kompasu nebo pomocí asistované GPS a pro bezdrátové propojení neschází WiFi rozhraní podle specifikace 802.11n s technologií MIMO. A model s WiFi + Cellular podporuje více sítí, tudíž se s ním velmi rychle připojíte kdekoli na světě. GPS modul je ovšem pouze u verze s možností připojení k internetu (Cellular).

Čip A7

Oproti tabletům iPad čtvrté generace byl u tohoto modelu použit zatím nejvýkonnější dvoujádrový mobilní čip A7 s 64bitovou architekturou, což dává všemu výjimečnou odezvu a baterie přitom zvládá vydržet až 10 hodin. Vysoká rychlost čipu způsobuje, že se aplikace spouštějí a pracují rychleji, než tomu bylo u předchozích modelů. O napájení tabletu se stará zabudovaná nabíjecí 32,4Wh baterie.

iOS 7

A aby toho nebylo málo, v iPadu Air běží jeden z nejintuitivnějších, nejvyspělejších a nejbezpečnějších mobilních operačních systémů na světě – iOS 7, který vám pomůže dostat z vašeho iPadu ještě více než dřív. iOS 7 přineslo zbrusu nový design a funkce, vylepšení dosáhlo také prostředí, které je nyní jednodušší a daleko praktičtější. Operační systém iPadu Air můžete upgradovat na ještě vyspělejší iOS 9, který byl obohacen o nové funkce, jako je Slide Over nebo Obraz v obraze.

Skvělé a výkonné aplikace

V iPadu Air jsou pro vás připraveny skvělé aplikace pro rychlé vyřízení e-mailů, prohlížení webu nebo na videohovory. Obsahuje také spoustu aplikací vhodných pro práci s fotkami, filmy či hudbou. V App Storu naleznete stovky dalších aplikací navržených právě pro iPady, takže ať se věnujete fotografii, filmu, hrám či cestování, určitě si vyberete aplikaci, která vám bude dokonale vyhovovat.

ipad air

Parametry v bodech

 • čip A7 s pohybovým koprocesorem M7
 • iOS 7 (možnost upgradu na iOS9)
 • 9,7 palcový Retina displej
 • WiFi s podporou technologie MIMO
 • 5 MP fotoaparát iSight s nahráváním HD videa 1080p
 • FaceTime HD kamera
 • výdrž baterie až 10 hodin
 • obsahuje aplikace iPhoto, iMovie, Pages, Numbers, Keynote a GarageBand + dalších 475 000 aplikací v App Storu

Related articles

 • Jak vyčistit paměť RAM počítače

  Operační paměť RAM se vývojem notebooků a počítačů navyšuje, musí ale zvládat více úkonů najednou. Kromě běhu operačního systému se operační paměť stará o běh všech dalších procesů a programů – ať už těch antivirových, tak například náročných her. I prohlížeče operační paměť zatěžují, proto je dobré občas operační paměti ulevit. Když se počítač sekne,

 • Copyright a registered trademark – klávesová zkratka

  Klávesové zkratky pro copyright a registered trademark se píší jednoduše a i přesto, že je tak často nevyužijete, je dobré jejich zápis znát. Nikdy nevíte, kdy si nebudete moci zkratku vyhledat a její využití bude nezbytné. Přitom zápis © a ® není vůbec složitý. A to jak na počítači, tak na notebooku. Symbol můžete také

 • Macy vyjdou pro firmu levněji, než zařízení s Windows

  Na webu JAMF.com se objevila zpráva o tom, že Macy jsou pro firmu levnější, než zařízení s Windows. I když se zařízení od Applu o několik stovek dolarů dražší, než počítač nebo notebook s Windows, jeho údržba je pak výrazně levnější a díky delší životnosti se vyplatí investovat. Jedinou nevýhodou tak může být pro firmu

 • Apple iPhone 7/7 Plus

  Podzim 2016 a je tady další model jednoho z nejúspěšnějších telefonů světa. Tentokrát se iPhone označuje 7 a 7 Plus, nabízí několik vylepšení a také několik kontroverzních změn. Vývojový posun se oproti modelu 6s pozná, výměna za sedmičku se vyplatí uživatelům iPhone 6 a starších modelů. Příští rok bude totiž iPhonovské jubileum a tak lze

 • Jak vyfotit obrazovku na mobilu? Screenshot displeje jednoduše!

  V životě každého člověka nastane jednou okamžik, kdy bude muset nebo potřebovat vyfotit obrazovku svého mobilního telefonu. Screenshot obrazovky je naštěstí jednoduchou záležitostí, na kterou jsou současné mobilní telefony připraveny. Začněme iPhony – jejich zastoupení sice na českém trhu není tak rozsáhlé, jako je tomu u zařízení s OS Android, ale otisk obrazovky je zde

O nás

Snažíme pomoci lidem, kteří nejsou úplnými super odborníky přes počítače. Vytváříme jednoduché návody a postupy, jak a co na počítači dělat a také radíme s nákupem a správným výběrem.

Kontakty

ImportPC.cz, Petr Filo
Plánská 2029
Tachov 347 01

606 42 42 97
obchod@importpc.cz
www.importpc.cz

Správce webu: ANT studio